MEDARBETARE

Ekonomi & Reception

Susanne H Lindqvist
Reception / ekonomi
026-24 84 84
annons@dinlt.se



Sälj

Ann-Louise Kleen
Ägare / VD
Tel. 026-24 84 94
annlo@dinlt.se
Janne Karlsson
Säljare
Tel. 026-24 84 93
janne@dinlt.se
Kattis Jönsson
Säljare
Tel. 026-24 84 90
kattis@dinlt.se

Annonsproduktion

Marie Edholm
Annonsproduktion
Tel. 026-24 84 87
marie@dinlt.se
Daniel Eklund
Annonsproduktion
Tel. 026-24 84 86
daniel@dinlt.se
Stefan Sjöström
Annonsproduktion
Tel. 026-24 84 89
stefan.s@dinlt.se

Journalister

Ida Eidem
Redaktion
Tel. 026-24 84 80
ida@dinlt.se
Erik Englund
Redaktion
Tel. 026-24 84 82
erik@dinlt.se
Lennart Lindström
Redaktion
Tel. 026-24 84 82
lennart@dinlt.se

Utdelning: Tisdagar, varje vecka med PostNord
Upplaga: Drygt 26 000 exemplar ordinarie vecka och 35 000 exemplar vid stornummer.
Utdelningsområde: Alla hushåll och företag i Sandviken, Storvik, Järbo, Kungsgården, Årsunda, Åshammar, Hammarby, Österfärnebo, Jäderfors, Hofors samt Torsåker. Företagsutdelning även i Ockelbo varje vecka.
Ställdistribution: Forsbacka och Ockelbo. Vid våra stornummer tillkommer totaldistribution till samtliga hushåll och företag i Valbo, Forsbacka samt Ockelbo kommun.

KONTAKTA OSS

Gävlevägen 76 i Sandviken
Vi har öppet Må - To 09.00-17.00, fredag 09.00-14.00
026-24 84 84 | annons@dinlt.se